Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/cp33943/jamrice.com/wp-content/plugins/dokan-lite/includes/upgrades/background-processes/class_dokan_update_2_9_16_store_settings.php) is not within the allowed path(s): (/home/h124110/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/h124110/domains/jonoubmall.ir/public_html/wp-content/plugins/dokan-lite/dokan.php on line 400

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/cp33943/jamrice.com/wp-content/plugins/dokan-lite/includes/upgrades/background-processes/class_dokan_update_2_9_23_store_name.php) is not within the allowed path(s): (/home/h124110/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/h124110/domains/jonoubmall.ir/public_html/wp-content/plugins/dokan-lite/dokan.php on line 400
تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی - فروشگاه اینترنتی جنوب مال

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

جنوب مال؛ فقط کالای اصلی

 

جنوب مال اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که جنوب مال برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از جنوب مال خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار جنوب مال و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

جنوب مال؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت جنوب مال توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و جنوب مال هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در جنوب مال عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت جنوب مال به فروش نمی‌رسد. از این رو است که جنوب مال اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.